Навігатор на 3 вересня: куди піти в Києві

Навігатор на 3 вересня: куди піти в Києві

Вечір в кіно: Люди з великої літери 

Тема вересневого кіноклубу, який представляє  Французький інститут в Україні  -  "Привіт, школо!" . Киян запрошують переглянути фільм режисера Олів’є Аяш Відаля – «Люди з великої літери». Сорокарічний доцент літератури Франсуа Фуко викладає в престижному ліцеї Henri IV у Парижі.  Проте, певні обставини життя примусили його погодитись викладати протягом року у середній школі паризької околиці на рік перевестися до приміського коледжу, де діти потребують особливої уваги. Він побоюється гіршого, і не дарма. Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 40 грн.

Вечір спортивний: Йога для всієї родини у Посольстві Індії в Україні

Посольство Індії запрошує киян на регулярні заняття йогою. Для відвідування занять необхідно мати з собою паспорт та форму для занять. Килимки надаються Посольством Індії.

Коли: о 19.00 - пн, вт, ср, чт, сб.

Де: вул. М.Берлинського, 20-б, м.Дорогожичі

Безплатно

Вечір виставковий: печворк Ольги Козицької «Геометрія кольорів»

Киян запрошують помилуватися розкішними «клаптиковими» творами, кожен із яких має свою історію. Також – свій неповторний візерунок, складений із різнокольорових клаптиків та з калейдоскопів подій, зустрічей, поїздок, захоплених виразів обличчя і посмішок її подруг-однодумців, печворкісток. Найбільше Ольгу Козицьку заворожує те, як за допомогою простих геометричних фігур можна раз за разом складати нові візерунки. З’являється обсяг і глибина. І ти відчуваєш себе творцем нової реальності. Це магія!
Коли: 10:00 – 19:00

Де: будинок Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, те
Вхід вільний.

Вечір літературний: «Мій Квебек»

Книгарня «Є» та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують 03 вересня 2018 на творчу зустріч з Євгеном Лакінським (Eugene Lakinsky) – автором книжки «Мій Квебек. Люди, мови і життя у Квебеку і навколишній Канаді». Квебек — край із власною ідентичністю, традиціями, істо­рією і діалектом. За культурою, він більш європейський, ніж інші провінції. Квебекуа (мешканці Квебеку) — окрема нація; 2006 року це визнав і федеральний парламент Канади. Квебек відрізняється як від решти Канади, так і від Франції.
Коли: о 18:30

Де: Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46.

Вхід вільний.