Скоро відкриють новий парк біля водойм у Деснянському районі

Скоро відкриють новий парк біля водойм у Деснянському районі

Реконструкцію парку з водними об’єктами вздовж проспекта Шухевича буде завершено в кінці вересня. Про це повідомляє прес-служба Деснянської РДА.

Як проходить реконструкція парку з водними об’єктами кожного тижня контролює влада району та депутати Київради Ганна Старостенко та Михайло Іщенко, представники КО «Київзеленбуд», керівники структурних підрозділів та комунальних служб району, підрядної організації, активні деснянці.

Загальна територія парку - це прогулянкова зона з доріжками із архітектурного бетону, воркаут-майданчик на 200 м² та дитячий майданчик.

Згідно проекту у парку наразі встановлюється атоматична система поливу зелених насаджень, впорядковуються території біля водойми, облаштовуються видові майданчики, встановлюються альтанки та майданчик для вигулу собак, стилізовані сучасні лави та урни, облаштовується велодоріжка та велопарковка.

-Сьогодні ми переконалися в тому, що роботи проводяться за графіком, а отже дуже скоро деснянці отримають ще одне прекрасне місце для відпочинку та занять спортом поруч з власними домівками. Реконструкцію парку з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича буде закінчено до кінця вересня. Щодня будівельні роботи з облаштування парку не зупиняються. Також озеленювачі району поновлять всі зелені насадження додадуть нових та доглядатимуть за ними. Основне завдання ‒ виконати роботи вчасно та на високому рівні, щоб ця зелена «оаза» стала гідною окрасою нашого району та столиці, – зазначив голова Деснянської РДА Геннадій Заболотний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.