Три особливості оренди квартири у столиці

Три особливості оренди квартири у столиці

Оренда квартир у столиці давно уже не ознака "приїжджих". Чимало киян винаймають помешкання. Якщо ж ви шукаєте квартиру на довготривалий період, то є певні аспекти, на які обов'язково треба звернути увагу.

Навіть у нових квартирах на вас можуть чекати неприємності. Тож аби не втрапити у пастку орендодавців запам’ятайте, не вірте на слово власникам житлоплощі.

 Перед підписанням угоди потрібно обов’язково подивитись житло власними очима.

Топ-3  потаємних особливостей, які ви маєте перевірити.

1. Подивитись «нутрощі»

Зовні кватира може виглядати чудово. Гарні меблі, є вся сантехніка та красивий вид із вінка. Проте це може бути лише картинка. Для того, щоб через кілька місяців у вас не трапились неприємні сюрпризи, варто в першу чергу перевірити декілька речей:

  • Стан труб. Потрібно зазирнути під раковини та під сантехніку у ванній. "Аварійні" труби - клопіт неймовірний!
  • Віконні рами. Вони грають дуже важливу роль в утриманні комфортної температури. Якщо вінка пластикові, то зверніть увагу на склопакети: двокамерні будуть краще тримати тепло, проте і з однокамерними вам теж буде тепло.  Але якщо вікна стоять дерев’яні, то перевірте наскільки щільно вони прилягають до підвіконня та стін.
  • Балкон теж є важливим фактором. Він забезпечує у холодні пори року додаткову теплофіксацію. Проте якщо він дерев’яний чи зовсім без вікон, потурбуйтесь утеплити стики зсередини.
  • Зазирніть за меблі. Найчастіше саме в таких важкодоступних місцях на вас вже можуть чекати інші мешканці квартири: цвіль або таргани. Такі проблеми завжди можна вирішити з власниками, якщо одразу ж їм повідомити.

2. Гаряча вода

У більшості столичних квартир вже стоять бойлери. Але якщо у вашій майбутній оселі такого немає, не лякайтесь. Пошукайте в інтернеті, як часто у районі, де знаходитиметься ваш будинок, відключають воду. Якщо таке відбувається регулярно, то не бійтесь поговорити із власниками квартири про встановлення бойлера. Як правило, вони йдуть на зустріч. Це може бути встановлення за їхні кошти; може бути за їх кошти, але з невеликим збільшенням орендної плати; чи можете купити бойлер за власні кошти, варіантів є безліч. Але не варто одразу викреслювати квартиру без гарячої води зі свого писку.

3. Інфраструктура.

Обираючи мікрорайон в першу чергу звертайте увагу на розташування магазинів, аптек і банківських відділень. Також перевірте розташування найближчих лікарень. Зупинки громадського транспорту, як правило, є скрізь.

Щоб економити час на дорогу, завчасно дізнайтеся усі можливі види транспорту поруч із будинком. Це дасть змогу якнайшвидше у разі чого дістатись до пункту призначення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.