Хлор у нормі: у Київводоканалі спростовують фейки

Хлор у нормі: у Київводоканалі спростовують фейки

Уже вдруге впродовж цього тижня державним і комунальним установам доводиться спростовувати фейки, які блискавично поширюються в українському сегменті Фейсбуку. Учора "постраждав" Київводоканал.

На багатьох сторінках пишуть про нібито промивку мереж хлором у потрійній концентрації з п’ятниці до понеділка. Подібна фейкова інформація "стартувала"  ще й в Харкові, Кропивницькому, Одесі.

Київводоканал заявляє, що ця інформація є фейковою та не відповідає дійсності.  Промивка мереж, які обслуговує Київводоканал відбувається виключно за графіком, узгодженим зі всіма службами міста. Більш того, про цей захід  заздалегідь обов’язково  повідомляються всі мешканці, чиї будинки потрапляють в зону промивки через офіційний сайт Київводоканалу,  ЗМІ, соціальні мережи, оголошення на дверях під’їздів. Промивочні заходи виконуються протягом  шести годин виключно у нічний час з випуском промивочної води в каналізаційну систему, тобто без подачі в будинки.  Після проведення робіт обов’язково береться аналіз води і тільки після отримання результату приймається рішення по подачі води во внутрішньобудинкову мережу, тобто безпосередньо у домівки мешканців, - наголошують у  компанії.

Нагадаємо, швидка в Києві приїде, попри фейки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.