На ВДНГ влаштують екологічний фестиваль

На ВДНГ влаштують екологічний фестиваль

8 та 9 вересня на території ВДНГ відбудеться п'ятий фестиваль Kyiv Mini Maker Faire.

Гості фестивалю поринуть у мейкерський рух та побачать на власні очі як ініціативи, стартапи та ідеї можуть допомогти у житті чи врятувати планету. Фестиваль стане платформою для комунікації на тему екологічності та інклюзивності, що допоможе учасникам та гостям спільно шукати вирішення існуючих проблем. 

У Inclusive Zonе від ГО «Група активної реабілітації» кожен охочий матиме можливість дізнатися про інклюзивність, подолати смугу перешкод та побачити на стенді ІнваФішки, як 3D-моделі допомагають людям з інвалідністю бути максимально незалежними від сторонньої допомоги і вести здоровий спосіб життя. Разом із спеціалізованою школою-інтернатом для дітей з порушенням зору, організатори також пропонують пройти “сліпий” лабіринт. 

Навчитись сортувати сміття, дізнатися про рейсаклінг та апсайклінг, стати свідомим і відповідальним до своєї планети можна у Eco Zone. Спільно із організацією «Україна без сміття» для гостей підготували еко-лабіринт із натуральних матеріалів, фото-зони без використання вінілу, міні-сортувальні станції. Також впродовж двох днів фестивалю гості та учасники зможуть здати свої непотрібні гаджети (до 3 кг), а діти долучитись до мейкерства та вивчити роботу цих гаджетів. 

На період проведення фестивалю територія ВДНГ стане доступною для всіх, а у зоні фудкорту відмовляться від пластикових стаканчиків, використовуючи посуд, що піддається компостуванню. 

Де: ВДНГ, вул. Глушкова, 1
Коли: 11:00 - 18:00 
Придбати квитки можна за посиланням. Для людей з інвалідністю вхід на територію заходу безкоштовний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.