Столичні бізнесмени пошкодили оновлену вулицю Леонтовича

Столичні бізнесмени пошкодили оновлену вулицю Леонтовича

Столичні бізнесмени зіпсували нове покриття на вулиці Леонтовича, Ділянка була відкрита лише позавчора після капітального ремонту. Про це повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор" на своїй сторінці у Facebook.

- Надаючи вулицям такого вигляду, автодорівці та міська влада в цілому сподіваються, що кияни також ставитимуться до дорожньої інфраструктури по-європейські. Проте, на жаль, сьогодні зранку вулиця Леонтовича вже мала дещо інший вигляд – новий тротуар з ФЕМів та велосмуга були зіпсовані псевдорекламою, - пишуть комунальники.

Також у "Київавтодора" з’явилось питання до самих мешканців району – чому усі, хто це бачили, не викликали правоохоронців?

Комунальники вже звернулись із заявою щодо пошкодження дорожнього покриття до Національної поліції. Сподіваємося, що правоохоронцям вдасться встановити осіб, причетних до злочину.

Тож, якщо ви побачите, як невідомі псують елементи дорожньої інфраструктури, терміново повідомляйте поліцію або диспетчерську службу КК «Київавтодор» за телефоном: 284-74-19 (цілодобово).

Нагадаємо, чим пишається вулиця Леонтовича: нововведення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.