Через Prozorro на Майдан зайде «Розетка»

Через Prozorro на Майдан зайде «Розетка»

27 серпня Укрпошта уклала договір про оренду частини будівлі Головпоштамту з інтернет-магазином «ROZETKA.UA». Договір був укладений строком на 60 місяців. Магазин орендуватиме площу розміром 1 510 м2 за 1 001 000 грн на місяць. В цілому сума договору за весь період складе понад 70 млн грн, але витрати на утримання нерухомості оплачуються додатково до орендної плати відповідно до показників фактичного використання. Аукціон проводили на платформі Prozorro.Продажі, повідомляє Укрпошта.

- Укрпошта реалізує масштабний проект у сфері управління власним портфелем нерухомості. Вперше компанія оптимізує площу своїх приміщень та отримає такі значні кошти від оренди – понад 70 млн грн у рамках одного договору. Від оренди приміщення найбільшим інтернет-магазином України «Розетка» ми також сподіваємося на синергетичний ефект – оформлені тут покупки можна буде одразу відправляти у будь-який куточок України. Для клієнтів Укрпошти робота відділення Головпоштамту також стане зручнішою – всі послуги можна буде отримати в одній операційній залі, що скоротить час обслуговування, – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За умовами конкурсу, переможець зобов’язаний здійснити ремонт приміщення, зокрема й реконструкцію системи електропостачання, та утримувати приміщення в належному технічному стані протягом терміну дії договору оренди.

Отримані кошти Укрпошта спрямує на розвиток своєї інфраструктури та мережі: на відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану діючих, покращення умов праці виробничого персоналу.

Укрпошта планує підвищити тарифи на послуги. Зміна ціни відбудеться в два етапи 1-й - з 10 вересня 2018 року, 2-й - з січня 2019 року. У вересні тариф на пересилку письмової кореспонденції зросте на 2 грн. Тариф на посилки без оголошеної вартості на 3,6 грн. З 1 січня 2019 року послуги подорожчають на 1 і 2,4 грн відповідно.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.