У аеропорту Бориспіль другу добу тривають обшуки через хабарі

У аеропорту Бориспіль другу добу тривають обшуки через хабарі

Станом на 10:30 в аеропорту Бориспіль проводять обшуки співробітники прокуратури Київщини. Слідчі дії тривають від учорашнього вечора.

Гендиректор летовища Павло Рябікін підписав наказ на тимчасове відсторонення залучених осіб-співробітників аеропорту та пообіцяв повне сприяння правоохоронцям.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Борисполя".

Обшуки проводились або ще тривають у робочих кабінетах працівників та керівника відділу матеріально-технічного забезпечення, а також на робочих місцях у виробничій будівлі, в якій розміщено кабінети працівників відділу тендерних закупівель та матеріально-технічного забезпечення, тривають.

Згідно з ухвалою суду та інформації від юристів підприємства аналогічні слідчі дії також тривали за адресами проживання даних працівників.

Про те, чи завадили обшуки роботі аеропорту обшуки, не вказується. Рябікін лише висловив сподівання, що "ми розраховуємо на толерантність та неупередженість відносно інших працівників підприємства, оскільки проведення слідчих дій не повинно впливати на життєдіяльність аеропорту".

Однак прокуратура розповіла деталі. Так, 29 серпня затримали двох службових осіб з аеропорту "Бориспіль", підозрюваних в отриманні хабара 141 тисяч грн, яку посадовці вимагали від бізнесменів за участь в тендерах.

Зокрема, були затримані після отримання хабара начальник служби закупівель та начальника відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель.

Під час затримання в однієї із вказаних осіб вилучили 40 тисяч грн, а в іншої особи –101 тисячу грн.

Раніше аеропорт Київ пояснив причини аварії літака, який вийшов за межі посадкової смуги.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.