Швидка в Києві приїде, попри фейки

Швидка в Києві приїде, попри фейки

Через перехід Києва на новий формат роботи пунктів невідкладної медичної допомоги – по місту та в Мережі поширюють неправдиві заяви про їх нібито закриття.

Міністерство охорони здоров’я спростовує фейк про "ліквідацію швидких".

Пункти невідкладної допомоги ніхто не закриває, а медиків у Києві тепер можна викликати за єдиним номером – 103.

"Кожен, хто потребує медичної допомоги, отримає її вчасно, в необхідному обсязі та з належним рівнем якості. Будь-які твердження про те, що українців позбавлять медичної допомоги у зв’язку з трансформацією системи охорони здоров’я, є безпідставною і свідомою провокацією, спрямованою на підвищення напруги у суспільстві", - йдеться в заяві МОЗ.

Ви залишаєтесь без мед. Допомоги. З вересня закривають пункти невідкладної допомоги, - заявили провокатори в оголошенні, яке адресоване мешканцям Солом’янського району.

Автор сама бачила такі оголошення в районних спільнотах у Facebook.

Як і всі українці,  кияни також можуть звертатись за медичною допомогою до сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, з якими вони підписали декларації. Консультація фахівця, який добре знає стан здоров’я свого пацієнта, буде більш ефективною, аніж звернення до “швидкої”, якщо йдеться про загострення хронічних хвороб або інші ситуації, коли немає безпосередньої загрози життю та здоров’ю людини.

"Вечірка" раніше писала про деталі зміни формату в роботі пунктів невідкладної медичної допомоги.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.