Скільки будинків у Києві зараз без гарячої води

Скільки будинків у Києві зараз без гарячої води

У столиці продовжуються гідравлічні випробування тепломереж. Про це інформує СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

 Гідравлічні випробування тривають у 4 районах м. Києва: Шевченківському, Печерському, Дніпровському та Подільському. У зв’язку з цим без гарячого водопостачання в м. Києві лишається 1674 будинків.

У столиці провели гідравлічні випробування для 88,6 % споживачів - всього 13 113 будинків. 
Усі випробування проходять в штатному режимі, згідно з графіком, затвердженим КМДА. Спеціалісти - енергетики під час випробувань виявили 1742 пошкоджень, з яких вже 1518 усунуто.

Наразі на інших пошкоджених ділянках проводяться аварійно-ремонтні роботи.

Нагадаємо, у зв`язку з відмовою ПАТ «НАК «Нафтогаз України» укладати угоду з КП «Київтеплоенерго» на постачання природнього газу, у багатьох будинках киян відсутнє гаряче водопостачання. Станом на сьогодні природній газ не постачається на майже 200 котельних. ПАТ «НАК «Нафтогаз України» наполягає на тому, щоб КП «Київтеплоенерго» перебрало на себе мільярди заборгованості, що утворилися в рамках угоди між «ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Київенерго». Наразі питання розглядається на рівні Уряду України та в судових інстанціях. КП «Київтеплоенерго» робить все можливе аби повернути киянам необхідні послуги.