Навігатор 30-го серпня: куди піти в Києві

Навігатор 30-го серпня: куди піти в Києві

Вечір літературний: Andrei Kurkov і його  «Серые пчелы»

Киян запрошують на презентацію книги Andrei Kurkov «Серые пчелы» за участю автора. Це книга про життя людей у прифронтовій зоні; про відвагу, любов і незламні принципи.
У селі Мала Староградівка, яке знаходиться в так званій сірій зоні, залишилися жити лише двоє - пенсіонер сорока дев'яти років Сергій Сергійович і його колишній однокласник Пашка. І вони, маючи абсолютно протилежні погляди на життя, змушені миритися, хоча до одного заходять в гості українські військові, а до іншого - сепаратисти... Необхідна реєстрація: https://goo.gl/forms/gt2vdKhyatFAe6fe2

Коли: о 19:00

Де: Довженко книги. кава. кіно, вул. Бульварно-Кудрявська, 43-А

Вхід вільний.

Вечір дискусійний: Сергій Якунін розкаже про свої роботи

У четвер, 30 серпня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на зустріч з художником в рамках публічної програми до виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років». Художник Сергій Якунін прокоментує власні роботи в експозиції виставки та розповість про свою художню практику періоду 1980-1990-х років. Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/86/1535644800000.

Коли: о 19:00

Де: 5 поверх PinchukArtCentre

Вхід вільний.

Вечір музичний: органне шоу «Interstellar»

Найкращий орган Франції зазвучить у Київському Планетарії у органному шоу Interstellar. Завдяки сучасним технологіям найбільший орган Франції буде лунати в Україні. Під звуки цього інструменту у соборі Нотр-Дам де Парі (Notre Dame de Paris) коронували королів Франції та імператора Наполеона. Організаторами концерту виступає Київський планетарій та оркестр Eclectic Sound Orchestra, який якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським та універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Коли: о 19:30

Де: Київський планетарій (вул. Велика Васильківська, 57/3)

Вартість: 200 - 350 грн

Вечір у театрі: «КостяКатяМамаЧай»

Киян запрошують на комічну історію про важливі події, які трапляються з кожним із нас. Ми знаходимо нових людей і втрачаємо рідних, зі школи кохаємо одних, але завжди поруч із тими, кого з нами вже немає… П'єсу Тамари Трунової поставила Тетяна Губрій.

Коли: о 19:00

Де: театр «Золоті ворота», вул. Шовковична, 7-А

Вартість: 180 грн.