Інклюзивна освіта: 4 проекти киян для Громадського бюджету

Інклюзивна освіта: 4 проекти киян для Громадського бюджету

24 серпня у Києві стартувало голосування за проекти Громадського бюджету. Із понад 900 проектів кожен киянин може підтримати всього 5 пропозицій.Твій голос може стати вирішальним.

Усього у категорію «Освіта» подали 258 заявок. Редакція обрала проекти, які допоможуть зробити життя людей з особливими потребами комфортнішим.

Новітнє навчання особливим дітям

Киянин Олексій Лузан пропонує проект, який націлений на забезпечення дітей з особливими потребами сучасною інклюзивною комп’ютерною технікою в школі І-ІІІ ступенів № 168.

Проект № 343 передбачає облаштування комп'ютерного класу для навчання дітей з особливими потребами та створення умов для всебічного та повноцінного розвитку та навчання дітей.

Вартість реалізації проекту 676 800 грн.

Підтримати проект можна тут.

Країна чудес

Киянка Єлизавета Дорошенко пропонує проект, який передбачає відкриття Центру раннього втручання, підтримки, корекції та розвитку дитини.

Проект № 207допоможе родинам, які виховують дітей з особливими потребами вчасно виявити і скорегувати проблеми та недорозвинення важливих функцій розвитку дитини. Центр як для дітей, так і для дорослих.  Також планується навчання спеціалістів для роботи з дітьми з особливостями розвитку.

Вартість реалізації проекту 500 000 грн.

Підтримати проект можна тут.

Дитячий майданчик

Киянка Анастасія Голотенко пропонує комплексний благоустрій території ЗДО №141 Печерського району з облаштуванням спортивно-реабілітаційних майданчиків і зон відпочинку та ігор для дітей з особливими потребами.

Проект № 449 направлений на реконструкцію території ЗДО №141 з облаштуванням спортивно-реабілітаційних майданчиків і зон відпочинку та ігор для дітей. Цей проект дає можливість інклюзивному середовищу міста розвиватись.Створення умов для соціалізації дітей з ментальною інвалідністю, забезпечення їх потреби в іграх є дуже важливим.

Вартість реалізації проекту 783 375 грн.

Підтримати проект можна тут.

Інклюзивні умови для особливих людей

Киянка Олена Єрмакова пропонує облаштувати спортивно-реабілітаційний майданчик сучасним обладнанням для відновлення здоров'я осіб з порушеннями зору.

Проект № 190 передбачає Створення майданчику для фізичних вправ для дітей та дорослих з інвалідністю на базі школи-інтернату № 5. Користуватись матимуть змогу  всі бажаючі діти-інваліди із вадами зору та громада дорослих (в тому числі учасники АТО, які втратили зір).

Вартість реалізації проекту 943 518 грн.

Підтримати проект можна тут.

Нагадаємо, усі питання щодо Громадського бюджету можна задавати у групі Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.