Ганна Старостенко похвалилася парком на Троєщині: робота кипить!

Ганна Старостенко похвалилася парком на Троєщині: робота кипить!

Депутат Київради Ганна Старостенко розповіла, що поки місто, й Троєщина зокрема, інтенсивно готуються до початку навчального року, роботи у парку вздовж Шухевича, яким вона опікується як депутат, теж не стоять на місці: за останній тиждень вже встановлено альтанку, дитячий та спортивний майданчики з усім обладнанням, демонтують МАФи поруч з вхідною групою до парку. Тут вже навіть зазеленів газон, є нові лави та інформаційні таблички. 

У «Київзеленбуді» зі свого боку поінформували, що роботи з реконструкції багатьох парків та скверів столиці наближаються до завершення.

  •  У парку «Совки» встановлено яскравий дитячий майданчик із сучасним покриттям, на території навколо нього облаштовано газон, встановлено лави та урни. 
  • У парку «Наталка» ведеться монтаж металевої огорожі, облаштування освітлення, тривають роботи над прокладанням системи поливу, укладається ФЕМове покриття доріжок.
  • У частині парку «Перемога» за озером укладають покриття ФЕМ на доріжках, встановлюється сучасне освітлення. 
  • У Сирецькому парку ведуться роботи з обшивки альтанок та будинку садівника, на завершальному етапі влаштування освітлення. 
  • У парку Партизанської Слави тривають роботи з демонтажу вхідної групи, зокрема, з демонтажу фонтану. Зараз виконуються ремонтні роботи з облаштування громадської вбиральні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.