З 1 вересня медиків викликаємо за одним номером

З 1 вересня медиків викликаємо за одним номером

Нагадуємо, що міська невідкладна медична допомога переходить на  новий формат роботи.

З 1 вересня бригади невідкладної медичної допомоги переходять у підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, для киян це означає низку змін у роботі цієї служби, що позитивно позначиться на якості надання послуг та зручності у їх отриманні.

  • щоб викликати додому невідкладну допомогу, достатньо буде набрати єдиний та добре відомий усім номер «103». Таким чином, відпадає необхідність дізнаватися та пам’ятати семизначний номер «невідкладки» свого району, а натомість з’являється контроль за викликом вже на етапі його отримання. Адже відомо, що ведеться аудіозапис всіх розмов із диспетчером Центру екстреної медичної допомоги, а номер абонента автоматично ідентифікується. Тож ми сподіваємося значно знизити кількість скарг киян із приводу некоректності медиків чи того, що виклик проігноровано.
  • відтепер усі виклики прийматиме фахівець, який здатен миттєво зорієнтуватися: насправді вам потрібна «невідкладна допомога», чи може до вас необхідно направити «швидку».

Отже кияни будуть отримувати меддопомогу вчасно і саме ту, яка наразі потрібна.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.