У Києві масово калічаться та гинуть підлітки - зачепери

У Києві масово калічаться та гинуть підлітки - зачепери

Екстремальні розваги - популярна розвага серед підлітків у Києві. Чому діти зважуються залазити на дахи електичок або "причеплятися" до поїздів метро та як з цим боротися? «Вечірка» запитала про це експертів. Та спершу нагадаємо кілька таких випадків. Не всі з них закінчилися щасливо.

Хлопець катається на вагоні поїзда. Фото зроблено 9 серпня на Борщагівці.

 Група підлітків проїхалась міською електричкою. 20 липня очевидці сфотографували юних зачеперів на станції Київ-Волинський.

 Четверо дівчат-підлітків добиралися з Києва до Ірпеня на електричці, обравши для цього зовнішню сторону останнього вагона. Водночас, нема інформації чи відомо про ці випадки рідним хлопців та дівчат...

Водночас у Києві була низка випадків, які закінчилися трагічно.

1 липня постраждав підліток, що хотів покататися на даху електрички. Про це повідомляв Влад Антонов на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що хлопець заліз на дах електрички «Київ-Фастів», а в районі станції «Київ-Волинський» його вдарило струмом. Медики швидкої допомоги діагностували у хлопця 50% опіків тіла і госпіталізували його.

30 липня біля станції метро Берестейська загинув десятирічний хлопчик. Компанія хлопців гралася на залізничному полотні та принаймні один з них заліз на дах одного з вагонів нерухомого складу. Хлопця вдарило струмом, від отриманих пошкоджень він помер на місці.

Чому підлітки ризикують власним життям?

Психологи пояснюють, що  проблема часто у тому, що дітям не вистачає  уваги від рідних.

-Бажання до небезпечних захоплень може виникнути, якщо сім'я або оточення не пропонує цікавих занять або гуртків, які одночасно є конструктивними і дозволяють людині створити щось самостійно, втілити себе в навколишньому світі. Якщо немає такої самореалізації, людина шукає шляхи, життя стало яскравішим,  аніж просто ходити до школи чи до інституту, - коментує психолог Лілія Онищенко.

Ще одна причина - гонитва підлітків за "лайками" і кількістю переглядів небезпечних роликів у соцмережах.  У Києві мало не щомісяця правоохоронці фіксують смертельні випадки. Школярі лізуть на вагони електричок, не думаючи про напругу 27000 вольт, випадають із вікон власних квартир чи дахів будинків, роблячи селфі на тлі нічного міста, вибираються на вагони метро та калічать себе...

Випадки узяті з Київ Оперативний та dtp.kiev.ua

Нагадаємо, на Троєщині перевернулась вантажівка з піском

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.