Ігри Нескорених вже у Києві: де і коли тренуватимуться військові

Ігри Нескорених вже у Києві: де і коли тренуватимуться військові

В Києві стартує другий тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених. Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗС України.

В тренуваннях візьмуть участь 15 учасників збірної, які цього жовтня змагатимуться на Invictus Games в австралійському Сіднеї.

Локації відкритих тренувань

  • В басейні «Юність» (вул. Бастіонна, 7/18; плавання)
  • На стадіоні «Спартак» (вул. Кирилівська, 105; штовхання ядра, біг, стрибки в довжину)
  • На базі ЦСК ЗС України на Трухановому острові (Паркова дорога, 16В; пауерліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука, велоспорт).

14 серпня з 10:00 до 12:00 на Трухановому острові пройде тренування з веслування на тренажерах, пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту. З 16:00 до 18:00 дійство продовжиться на всіх трьох локаціях.

Нагадаємо, киян попереджають про салют під час репетиції військового параду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.