Кличко відкрив чемпіонат Європи з міні-футболу

Кличко відкрив чемпіонат Європи з міні-футболу

Мер столиці Віталій Кличко взяв участь у відкритті чемпіонату Європи з міні-футболу-2018, який розпочався у Києві. Про це повідомили в прес-службі мера.

Матчі відбуватимуться в комплексі «Місто спорту» на Долобецькому острові в Гідропарку. У змаганнях бере участь 20 команд із різних країн, у числі яких і збірна України. Це вже 9 євротурнір під егідою європейської асоціації міні-футболу (EMF).

Кличко привітав усіх учасників і вболівальників чемпіонату та відзначив, що українська столиця рада приймати такий спортивну подію.

- Це добре, що в Києві відбувається все більше великих міжнародних заходів- культурних, спортивних. Ми на високому рівні провели і пісенний конкурс Євробачення минулого року, і фінал Ліги чемпіонів УЄФА цієї весни, і готуємося вперше прийняти конгрес Всесвітньої боксерської організації (WBC) восени цього року. І також я радий, що сьогодні ми відкриваємо в Києві європейський чемпіонат з міні-футболу, яким захоплюються мільйони людей у світі, - відзначив Віталій Кличко.

Українська федерація міні- футболу існує з 2016 року. Відтоді вона брала участь у всіх континентальних першостях.
 Міні-футбол – це аматорський вид спорту в Україні. За його правилами участь у матчах можуть брати лише ті футболісти, які впродовж останнього року не мали професійних спортивних контрактів.

Чемпіонат триватиме в Києві до 18 серпня.

Зазначимо, що телевізійні трансляції в Україні йтимуть на телеканалі «ХSport» – 48 матчів, на ТРК «Київ» – 7 матчів та на інтернет-порталі «Спорт УА» і «Х Спорт» – 48 матчів.

Учасники чемпіонату:

  • Група А: Україна, Чорногорія, Словаччина, Італія, Бельгія.
  • Група В: Румунія, Іспанія, Англія, Ізраіль, Австрія.
  • Група С: Боснія і Герцеговина, Казахстан, Болгарія, Ірландія, Албанія.
  • Група D: Чехія, Угорщина, Сербія, Туреччина, Азербайджан.

Нагадаємо, на Троєщині завдяки Громадському бюджету відкрили футбольний майданчик.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.