Ягідний бум у Київзоо: шотландські корови б'ються рогами аби поділити кавунчик

Ягідний бум у Київзоо:  шотландські корови б'ються рогами аби поділити кавунчик

Співробітники Київського зоопарку вирішили урізноманітнити раціон вихованців і влаштували для них кавуновий місяць, який триватиме до кінця серпня. Весь цей час тварини зоопарку отримуватимуть смачні ягоди, а відвідувачі зможуть спостерігати, як тварини їх поїдають. Повідомляє прес-служба Київзоо.

Наприклад, слон Хорас дрібні кавуни жує цілком, а великі розбиває ногою і їсть частинами, так само чинить і бегемотиха Лілі, а шотландські корови навіть б'ються рогами, намагаючись поділити солодощі.

-Весь серпень ми годуватимемо тварин кавунами, видаючи на день по 100 кг солодкої ягоди. Баштанні надали нам друзі зоопарку. Годувати будемо всіх: копитних, приматів, солодку м'якоть зможе спробувати навіть гієна, а тиграм будемо давати їх для розваги. Кавуни корисні для травлення тварин і збагачення вітамінами. До того ж ягоди зараз дешевше, ніж морквина, – розповіли в Київському зоопарку.

До речі, відвідувачі зможуть побачити годування тварин кавунами і зробити яскраві фото. Найкраще приходити для цього в зоопарк з 10-ї години ранку. Після завершення кавунового місяця, у вересні, в зоопарку розпочнеться сезон гарбуза.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.