Киянам повернуть мільйони за бруд біля будинків

Киянам повернуть мільйони за бруд біля будинків

Інспекція самоврядного контролю (житлово-комунальна інспекція) КМДА повідомляє, що в розрахунковому місяці (червень 2018 року) за не надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, "Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду" проведено перерахунки на користь споживачів на загальну суму 5 006 502 грн.

Як пояснив начальник Інспекції Станіслав Москалевський, основними підставами для проведення перерахунків стали не надання послуг з прибирання прибудинкової території (526 534 грн.), прибирання сходових клітин (1 063 761 грн.), технічного обслуговування ліфтів (614 201 грн.), обслуговування систем диспетчеризації (311 905 грн.), технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення (3 784 грн.), полив дворів, клумб та газонів (1 946 372 грн.), освітлення МЗК (383 965 грн.), енергопостачання ліфтів (95 529 грн.).

-Звертаю увагу споживачів що сума перерахунків відображається в квитанціях в графі «перерахунки», - сказав Станіслав Москалевський. - Також нагадую, що в разі порушень зі сторони виконавців послуг необхідно складати акти-претензії відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі».

Читайте також у «Вечірці»: "Ремонт у будинку: як змусити ЖЕД його зробити". 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.