Віталій Кличко розповів про ситуацію з гарячою водою у столиці

Віталій Кличко розповів про ситуацію з гарячою водою у столиці

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував ситуацію з відсутністю гарячої води в багатьох будинках столиці. За його словами, саме через небажання «Нафтогазу» укладати угоду понад 200 котелень міста  не можуть подавати гарячу воду для населення. Про це він заявив в ефірі каналу Newsone, повідомляє прес-служба КМДА.

-Я ще раз вибачаюсь перед киянами. Я зроблю все для того, аби за тиждень – два вирішити проблему з укладенням угоди,  – заявив Віталій Кличко.

Нагадаємо, столична влада реалізувала прагнення громади – повернула контроль над тепловим господарством Києва. Під контроль міської громади перейшли понад сто тисяч об’єктів: 2,6 тисяч кілометрів теплових мереж, ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, завод «Енергія», майже дві сотні котельних та станцій теплопостачання. На роботу в «Київтеплоенерго» переведені більше 7,5 тисяч кваліфікованих робітників, що забезпечуватимуть стабільну роботу теплоенергетичного комплексу.

Раніше мер столиці заявив, що процес повернення теплового господарства в управління громади – прецедент в Україні. До цього не було прикладів, щоб міське майно повертали в управління від приватної структури.