Навігатор на 2-ге серпня: куди піти в Києві

Навігатор на 2-ге серпня: куди піти в Києві

Подія дня: відкриття пам'ятника Іллі Муромцю


Киян запрошують на урочисте відкриття пам’ятника богатиреві часів Київської Русі Іллі Муромцю. Під час свята гості зможуть стати свідками та учасниками справжніх богатирських розваг.  Зокрема, побачити:  шоу віртуозного володіння гострою шаблею, постановочний бій воїнів різних народів, відвідати школу витязя та тир, а також покататися на конях. Цікаву програму з нагоди відкриття пам’ятника підготували  бодібілдери від «Weider Team Show». Шоу за участю глядачів покажуть каскадери.
Коли: з 10.00 до 14.00
Де: парк "Муромець" (колишній "Дружби народів")
Вхід вільний

Подія з особливим змістом: вручення відзнаки імені Сергія Нігояна


2 серпня – день народження Сергія Нігояна на Майдані Незалежності оголосять переможця творчого конкурсу. В пам’ять про Сергія, для втілення його мрій в життя, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» започаткувала Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, в рамках якої щороку проводитиметься конкурс творчих робіт на його честь. Церемонія оголошення результатів конкурсу відбудеться у стилі «несанкціонованого мітингу».
Коли: о 17:00
Де: біля Монументу Незалежності («Стелли»)
Вхід вільний

Вечір лекційний: відео-мистецтво Львова 80-90-х років


Киян запрошують на лекцію Богдана Шумиловича «Ритуали переходу та народження відео-мистецтва у Львові», що відбудеться в рамках публічної програми до виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років». Богдан Шумилович розповість та покаже, як із мистецьких практик 1980-х у Львові постав український відео-арт.
Коли: о 19:00
Де: з 19:00 по 20:30

Участь безкоштовна. Реєстрація: https://tockify.com/pinchukartcentre/detail/48/1533225600000

Вечір в кіно: «Казка казок»


Другий сеанс у рамках кіноклубу, створеного UA:Культура і online-виданням Moviegram, відбудеться у студії «Олівця», де знімають програму «Як дивитися кіно». Перед показом на глядачів :КіноКульту очікує вступна лекція від її ведучого та виконавчого продюсера UA:Культура Лукьян Галкин. У атмосферних декораціях дивитимемося стрічку неодноразового каннського лауреата Маттео Ґарроне «Казка казок» (16+). Це подорож у чарівний та іноді моторошний світ італійського фольклору, що у далекому XVI сторіччі відкрив світу письменник Джамбаттіста Базіле.
Коли:  о 19:59. Вхід вільний!
Де: UA: Суспільне мовлення, вул. Мельникова, 42

Обов'язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/SPWsppKlj8GBFb173

Вечір театральний: Танго утрьох на Монмартрі


Театр "Маскам Рад" запрошує на невимушену і веселу, по-французьки легку розповідь про один день життя поважного паризького нотаріуса. У цей день йому виповнилося 50 років. Саме в день ювілею з ними сталися надзвичайні події, які змусили його задуматися про всьому протязі його життя і, в першу чергу, про взаємини з найближчими йому людьми. Звичайно ж спектакль про Любов. Адже це Париж і Монмартр))) І як завжди в комедіях, все буде добре!
Коли: о 20:00
Де: Київська Фортеця, вхід ВИКЛЮЧНО з бульвару Лесі Українки
Вартість: 100 грн.

Вечір мистецький: Змінені стани Тані Фішман

Чотири роки тому Таня вперше зробила фото на iPhone 6 і досі знімає речі та події навколо саме такими, якими вони розкриваються в конкретний момент. Не любить і ніколи не робить постановки, але шанує деталі. Серія «Altered states» — про буденні предмети й ситуації, в яких одна маленька, не завжди помітна, деталь змінює загальну картину.

Коли: о 19:00, далі з 12:00 до 21:00

Де: вулиця Дегтярівська, 5; арт-простір «Студії Лавра»

Вхід вільний