Кличко розповів про новий завод з переробки сміття

Кличко розповів про новий завод з переробки сміття

Новий завод з переробки сміття в столиці планують побудувати протягом наступних двох-трьох років. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” заявив мер Києва Віталій Кличко.  Про це повідомили в прес-службі мера.

- Сміття, - це сьогодні проблема не тільки Києва, це проблема всієї країни. Зараз у столиці працює один сміттєспалювальний завод, - “Енергія”. Нам потрібен новий завод саме з переробки сміття. Протягом двох-трьох років такий завод повинен бути побудований, - сказав Кличко.

За словами мера, щорічно в Києві накопичується майже 1,2 млн тонн сміття. Наразі ухвалене важливе стратегічне рішення – відмовитись від практики захоронення відходів і розпочати їх переробку. 

- Ми детально вивчили досвід інших країн. Вже працює конкурсна комісія, оголошено конкурс на будівництво сміттєпереробного підприємства, - відзначив мер.

За його словами, потужність заводу, який планують побудувати, повинна становити понад 420 тисяч тонн перероблених відходів на рік. До прикладу, приблизно таку потужність має полігон №5.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшої долі цього полігону, Віталій Кличко зазначив, що в майбутньому його буде закрито.

- Скоро розпочнуться роботи з реконструкції полігону №5. Буде укріплено дамби, збільшено потужність обладнання з переробки фільтрату. Ми укріпимо полігон, встановимо систему дегазації, і після цього закриємо його, - відзначив мер.

Нагадаємо, на Оболоні відновили будівництво Окружної дороги, здадуть у 2019 році.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.