Петро Оленич призначений директором Департаменту земельних ресурсів КМДА

Петро Оленич призначений директором Департаменту земельних ресурсів КМДА

Петро Оленич із 27 липня 2018 року розпочав роботу на посаді директора Департаменту земельних ресурсів згідно з розпорядженням Київського міського голови № 496. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

На цій посаді він відповідатиме за забезпечення виконання повноважень Київської міської державної адміністрації у сферах управління землями комунальної власності територіальної громади міста Києва, землями державної власності у межах міста Києва, проведення земельної реформи, спрямованої на приватизацію земель у межах міста та інші питання.

Як підкреслив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, представляючи нового керівника колективу, Петро Оленич є вдалою кандидатурою, яка допоможе міській адміністрації у здійсненні самоврядного контролю за використанням і охороною земель, веденні міського земельного кадастру відповідно до законодавства, моніторингу земель, здійсненні землеустрою, реалізації державних та розробленні й здійсненні міських програм раціонального використання та охорони земель, поліпшенні навколишнього природного середовища.

- Петро Оленич добре знає та розуміє роботу у сфері земельного права. Впевнений, що він зробить свій вагомий внесок у розвиток Департаменту, – прокоментував заступник голови КМДА.

- Робота у Департаменті земельних ресурсів – це непростий напрям. Зроблю все залежне від мене, щоб колектив працював на найвищому рівні, – сказав Петро Оленич.

Біографічна довідка.

Народився 27 липня 1982 року у місті Очаків Миколаївської області.

У 2004 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «Юрист».

У 2004 році призначений на посаду провідного, а згодом і головного спеціаліста у Департаменті конституційного права Міністерства юстиції. Згодом працював на посаді менеджера у Департаменті житлової нерухомості компанії «KDD Group N.V.», заступником начальника київської обласної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», начальником Головного управління Держземагентства у Сумській області.

За результатами конкурсу з березня 2017 року призначений на посаду першого заступника директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

За результатами конкурсу з липня 2018 року переведений на посаду директора Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.