Замість наливайки на Солом’янці буде зал боксу, - Андрєєв

Замість наливайки на Солом’янці буде зал боксу, - Андрєєв

Відкриття нового безкоштовного боксерського залу на вулиці Озерній, 9 у Солом’янському районі очікується незабаром. Нині триває капітальне перетворення вчорашньої точки з продажу алкогольних напоїв на розлив на новий спортивний зал для занять з боксу.

-Процес стрімко іде до свого логічного завершення, - повідомляє депутат Київради від Солом’янки Андрій Андрєєв. - Окрім ремонту у середині приміщення, наша команда якісно облаштує прилеглу територію сучасним спортивним та дитячим майданчиками, зонами парковок для автомобілів та велосипедів, доріжками, лавами для відпочинку та ліхтарями на сонячних батареях. Також буде проведено комплекс заходів з озеленення території. Однією з особливих прикрас нашого проекту буде тематичний мурал з підсвіткою на торцевій частині будинку.

Ми сподіваємося, що у майбутньому цей зал стане кузнею світових чемпіонів! Тож усіх бажаючих хочу щиро запросити на відкриття, яке планується 02.10.2018 року під час Конгресу WBC за участю всесвітньо відомих зірок боксу. Створення залу відбувається повністю за меценатські кошти, а тому ми будемо раді будь-якій Вашій фінансовій допомозі!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.