Київ готовий врятувати Лівобережну від потопів

Київ готовий врятувати Лівобережну від потопів

На сьогоднішній день вже укладено договір на проведення реконструкції дощової каналізації по просп. Броварському від вул. Митрополита Шептицького до мосту Метро через Русанівську протоку. Влаштування даної каналізації вирішить проблему, яка систематично виникає під час інтенсивних дощів біля ст. метро «Лівобережна». Про це заявив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов в ефірі на телеканалі «Прямий», повідомляє прес-служба КМДА.

Окрім цього, у минулому році були завершені роботи з капітального ремонту Прозорівського колектору, тривають роботи з реконструкції дощової каналізації на вул. Лаврській, в рамках робіт з реконструкції дорожнього одягу влаштована нова дощова каналізація на вул. Васильківській, наразі такі роботи тривають на вулицях Алматинській, Заболотного, Сім’ї Кульженків тощо.

Як запевнив Симонов, роботи з очищення зливових стоків проводяться регулярно, в ручному режимі. Окрім цього існує проблема застарілості дощової каналізації, яку почали оновлювати лише 2-3 роки тому.

Наразі, всі комунальні служби столиці готові до оперативної ліквідації наслідків негоди.

Читайте також "Лівобережна втопилася разом з автівками й перехожими"