Київ спортивний

Київ спортивний

Сьогодні, 12 вересня у Києві святкували День фізичної культури та спорту. Увесь Хрещатик, від вулиці Богдана Хмельницького і до Майдану Незалежності, був заповнений представниками  більш ніж 60 видів спорту. Тут  проводили майстер класи, олімпійський урок, спортивний квест, запис до спортивних секцій для всіх бажаючих. Також у рамках свята провели Перший безкоштовний забіг «Intersport Ukraine Run 2015» та Велосипедну гонку з маунтінбайку UpHill «Red Bull Hill Charasers» на Андріївському Узвозі. Поспілкувався з киянами і мер міста Віталій Кличко. Також він привітав учасників Чемпіонату України зі стріт воркауту та змагань на Кубок мера Києва зі стріт ліфтінгу, який проходить у столиці біля арки Дружби народів. 

Селфі з мером
Селфі з мером
Ведучому довелося підтягуватися з мікрофоном
Ведучому довелося підтягуватися з мікрофоном
Той випадок, коли не знаєш ким більше захоплюватися
Той випадок, коли не знаєш ким більше захоплюватися
Колективне селфі
Колективне селфі
Хокеїсти на роликах непогано розважилися
Хокеїсти на роликах непогано розважилися
Підтягуватися можна і так
Підтягуватися можна і так
У кожного свій аргумент
У кожного свій аргумент
Спорт, як мистецтво
Спорт, як мистецтво

- Хочу привітати усіх з Днем фізкультури та спорту і побажати кожному здоров’я та сил. Для кожного з нас найголовніше – це наше здоров’я і здоров’я наших дітей, і ми всі хочемо, аби наші діти зростали сильними, гармонійно розвиненими та впевненими у собі, - наголосив Кличко. - Не зважаючи на складну ситуацію ми робимо все для того, аби спортивна інфраструктура в місті розвивалася. І разом з командою Street Workout ми знаходимо однодумців, які підтримують і пропагують здоровий спосіб життя. Команда спортсменів встановила більше 70, а міська адміністрація відкрила більше 100 спортивних майданчиків, де молодь може займатися спортом, - розповів міський голова.

Віталій Кличко на прохання ведучого чемпіонату зі стріт воркауту продемонстрував власну фізичну підготовку та виконав вправи на перекладині – підтягнувся та зробив кілька підйомів-перевертань.

- Коли я був підлітком, то проводив багато часу у спортивних секціях. Пам’ятаю, як у нас в дворі був турнік, і сьогодні я показав кілька вправ, які ми часто робили з хлопцями, - розповів Кличко журналістам після спортивного майстер-класу.

У рамках чемпіонату зі стріт воркауту біля арки Дружби народів проходить конкурс для дітей на максимальний час висіння на турніку, встановлення рекордів у номінаціях «Виходи силою на дві руки», «Підтягування на одній руці»,  «Віджимання на брусах» та інші. За Кубок мера зі стріт ліфтингу змагаються спортсмени у трьох вагових категоріях.

А на Хрещатику з нагоди Дня фізкультури і спорту зібралися представники більш ніж 60 видів спорту. Тут  виступали спортсмени та майстер класи, олімпійський урок, спортивний квест, запис до спортивних секцій для всіх бажаючих. Також у рамках свята провели Перший безкоштовний забіг «Intersport Ukraine Run 2015» та Велосипедну гонку з маунтінбайку UpHill «Red Bull Hill Charasers» на Андріївському Узвозі.

Фото прес-служби мера