У Києві відкачують воду з автотунелю на Дорогожичах

У Києві відкачують воду з автотунелю на Дорогожичах

За дорученням мера Києва Віталія Кличка, управління надзвичайних ситуацій міста, в тих місцях, де склалася найбільш критична ситуація з підтопленням, почала відкачування води помпами. Про це повідомив народний депутат України Дмитро Білоцерковець у Фейсбук.

Кореспондент "Вечірки" повідомляє, що затоплений автонель на Дорогожичах вже очищують від води - на фото. Роботи проводяться також на Шулявці.

Дмитро Білоцерковець також написав, що Київ вже котрий день заливає дощами. На багатьох вулицях - справжні річки: "Потрібно розуміти, коли є проблема з зливостоками, а коли є наслідки аномальних опадів".

Якщо вода поступово відходить, то просто зливосток не справляється з обсягами опадів через їх аномальність, і такі проблеми бувають у всьому світі, навіть в найбільших і успішних мегаполісах.  Якщо ж вода стоїть довго і не йде, тоді дійсно є проблема зі стоками і над цим потрібно працювати».

- Проблема зливостоків в місті - історична, з'явилася не вчора і не рік тому. Ми розуміємо, що над цим потрібно працювати і це питання є актуальним, - зауважив Дмитро Білоцерковець. - Тому, на багатьох вулицях, де робили капремонт доріг, міняли систему комунікацій. Але, на більшості вулиць ці системи - старі, зношені. І ми визначаємо найбільш проблемні місця, до заміни яких приступаємо. Як, наприклад, на Левобережній.

Фото: Марія Лисенко,"Вечірній Київ"

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.