Перший хакатон з питань безпеки і оборони стартував у Києві

Перший хакатон з питань безпеки і оборони стартував у Києві

З 23 до 27 липня в Києві відбуватиметься перший інноваційний захід «Український оборонний хакатон». Завданням першого оборонного Хакатону буде поліпшення взаємодії між силовими структурами в контексті розроблення програмних продуктів для вирішення актуальних питань оборонно-безпекової сфери.

Предметом уваги першого оборонного Хакатону стане оперативна ціль Стратегічного оборонного бюлетеню України щодо створення ефективної системи оперативного (бойового) управління, зв’язку, розвідки та спостереження (C4ISR), котра є критичною для взаємодії складових сектору безпеки і оборони у проведенні спільних місій , а також в контексті майбутніх військових місій НАТО.

У вирішенні цього завдання візьмуть участь експерти Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Командування Військово-Mорських Сил Збройних Сил України, Харківського університету повітряних сил, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.
Експерти сформують команди по 3 особи в кожній, які вирішуватимуть одне з поставлених завдань в галузі міжвідомчої взаємодії, комунікації між окремими структурними підрозділами, захищеності такої взаємодії, а також розгортання об’єднаних мереж для проведення операцій.

Результати Хакатону будуть представлені керівництву складових сектору безпеки і оборони України.

Під час Хакатону усі учасники також зможуть прослухати лекції експертів НАТО, провідних IT та комунікаційних спеціалістів України щодо стандартів НАТО, концепції мереж Federated Mission Networking (FMN) НАТО, реалізації стратегії кібербезпеки України, міжурядової кризової комунікації в секторі безпеки і оборони та іншого, що сприятиме кращому розумінню концепції об'єднаного керівництва силами оборони відповідно до потреб оборони та безпеки України, а також принципів і стандартів НАТО. 

Коли: 23–27 липня
Місце проведення: Іноваційний парк Unit City, вул. Дорогожицька, 3

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.