Інтерактивні школи до вересня: Київ готують до прийому 34 тисяч першокласників

Інтерактивні школи до вересня: Київ готують до прийому 34 тисяч першокласників

Майже всі райони готові до впровадження Нової української школи з 1 вересня.  Шевченківський район виділив найбільше грошей на одного першокласника – близько 10 тисяч грн, а також встиг освоїти майже 98% коштів із міського бюджету на підготовку до НУШ. Тепер важливо, щоб інші теж встигли завезти та встановити нове обладнання.

-Надважлива складова - новий освітній простір, який має створювати необхідний настрій у дитини, аби вона хотіла вчитися, пізнавати світ у цікавій інтерактивній формі. Цього року на його створення держава виділила столиці 69,6 млн грн, київська міська влада зі свого боку збільшила цю суму ще у 6,5 разів. Тож, у середньому у столиці на кожного першачка виділено 6,3 тисячі гривень, – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко під час наради з профільними заступниками голів РДА та начальниками управлінь освіти у спеціалізованій школі № 106 Шевченківського району.

Також Ганна Старостенко нагадала, що сьогодні триває підготовка вчителів, які проходять як дистанційні, так і очні курси за новим стандартом початкової школи. Уже майже 3,6 тис. учителів і управлінців пройшли зазначені курси підвищення кваліфікації.

У свою чергу, очільники районів запевнили, що для комфортної роботи педагогам буде обладнано сучасне робоче місце, складові якого кожен район формував за побажаннями вчителів та директорів, а школи Деснянського району взагалі закуповували усе необхідне самостійно.

Читайте також у «Вечірці» «Парти-трансформери, «живі підлоги», інтерактивні дошки: як столиця готується до 1 вересня»