Навігатор на 23 липня: кіно під зорями та виставки у Києві

Навігатор на 23 липня: кіно під зорями та виставки у Києві

Комедійний бойовик на березі Дніпра

Уявіть вечір на пляжі, горять вогники, ви в компанії друзів дивитесь хороше кіно, а прямо під боком Дніпро... Така картина чекає вас в цей понеділокю. Цього разу покажуть забійний бойовик «Охоронець кілера» з Райаном Рейнольдсом. Показ російською мовою з субтитрами. Тож беріть ковдри, каву та спреї від комарів, щоб нічого не заважало вам насолоджуватися переглядом.

Де: Труханів острів

Коли: 21:30 - 23:30

Вхід вільний

Безликі портрети

Портрет найкраще показує справжнє, те, що відбувається навколо нас. Через ці роботи автор хоче показати абсурдні реалії сьогодення. Фейкові образи, оточуючі нас на вулицях, в інтернеті, в глянцевих журналах і т.д., вже так сильно приїлися, що важко розрізнити де натуральність, а де підробка. Портрети-колажі, практично як карикатури, висміюють образи і з cарказмом дивляться тобі в очі.

Де: вул. Петра Сагайдачного, 10/5А; арт-простір «Дом»

Коли: до 10 серпня; у будні крім п’ятниці 14:00 - 23:00, у п’ятницю та вихідні до 02:00

Вхід вільний

Уявний світ столичної художниці у картинах

Кажуть, в кожної дитини є уявний світ, в якому їй комфортно і яким вона не ділиться з батьками або друзями. В дитинстві художниці Катерині Палишнюк здавалося, що з плином часу цей світ зникне і більше вона не побачить ці дивні і незвичайні обличчя у камінні, деревах, фарбі. Але Катерина подорослішала, а уявний світ не зник. Прийшов час показати його Вам…

Де: вул. Дегтярівська, 5; Кав’ярня «MALA OPERA SPOT»

Коли: до 19 серпня кожного дня, 12:00 - 21:00

Вхід вільний

Artist Talk бельгійського митця Стіва Схепенса

В креативній спільноті IZONE відбудеться зустріч із резидентом фонду ІЗОЛЯЦІЯ – бельгійським митцем Стівом Схепенсом. У форматі artist talk Стів розповість про свої мистецькі проекти та інсталяцію, створену під час резиденції. Він художник, мистецтвознавець, куратор та засновник художніх центрів.

Де: вулиця Набережно-Лугова, 8; IZONE

Коли: о 19:00

Вхід вільний

TOPOS Юрія Химича. Литва / Естонія / Латвія

В рамках святкування 100-річчя незалежності країн для вас підготували виставку «балтійських» робіт відомого українського художника Юрія Химича (1928-2003), створених під час його перебування у Вільнюсі, Таллінні та Ризі у 1960-х та на початку 1970-х років. Ці яскраві серії робіт свідчать про захоплення художником архітектурою балтійських столиць та є проявом щирої симпатії і поваги до литовців, естонців та латишів, їхньої культурної самобутності.

Де: вул. Володимирська, 24; Національний заповідник «Софія Київська»

Коли: до 5 серпня, 10:00 – 17:30

Вартість: 40 грн.

Виставка сучасних українських митців

В художній галереї «Митець» відкривається виставка сучасних українських художників. Свої роботи представлять Аліна Кундукова, Тетяна Данник, Наталія Андронакі, Сергій Веренич, Тетяна Катріч, Юлія Седюк.

Де: вул. Велика Васильківська, 12; Художня галерея «Митець»

Коли: о 17:00, триватиме до 30 липня включно

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.