На Березняках відремонтували бювет

На Березняках відремонтували бювет

Сьогодні відновлено роботу бювету на проспекті Тичини, 26, який слугуватиме мешканцям мікрорайону Березняки. За дорученням міської влади його відновили зусиллями комунального підприємства «Київводфонд». Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який спільно з депутатом Київради Андрієм Странніковим та головою Дніпровської райдержадміністрації Ярославом Горбуновим запустили комплекс в роботу.

-Це колишній безгосподарчий бювет, який повернуто березняківцям у справному та облаштованому стані. Тут проведено технічні роботи та всі необхідні лабораторні дослідження, тому вода тут якісна й безпечна. Загалом на його відновлення знадобився місяць. Однак ми продовжуємо інвентаризувати бювети, які з різних причин не мають господаря, однак повинні слугувати киянам, а не простоювати без діла через поломки. Більше того, цього року ми повністю відновили усі бювети, які не працювати через технічні неполадки – це близько 40 бюветів, – повідомив Петро Пантелеєв.

Однак, як зазначив заступник голови КМДА, ще 34 бюветні комплекси буде відремонтовано протягом наступних п’яти років.

- У нас в плані запуск в роботу ще 34 бюветних комплексів, однак для їхньої роботи необхідне буріння нових свердловин. Тому ми розробили програму на 2016-2020 роки і поступово виконаємо те, що обіцяли, – резюмував він.