На Русанівці будують новий стадіон найвищого рівня

На Русанівці будують новий стадіон найвищого рівня

Стадіон «Русанівець» у Дніпровському районі на вул. Ігоря Шамо, 10-12 після конструкції може стати новою тренувальною базою для легкоатлетів, і його рівень буде відповідати рівню сучасних олімпійських об’єктів. Про це повідомили у КП «Житлоінвестбуд-УКБ», яке виступає замовником реконструкції.

- Днями мене розпитували про реконструкцію стадіону «Русанівець» на бульварі Ігоря Шамо, 10-12, - говорить керівник «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслав Непоп. - Колись тут проводилися футбольні матчі міського рівня, але з часом він зруйнувався, "обріс" купами сміття і став придатний більше для вигулу собак, ніж для занять спортом. Торік розпочалася реконструкція стадіону за кошти міста, її замовником виступає наше комунальне підприємство. На сьогодні вже виконано дренажну основу зі щебеню та відсіву для укладання штучної трави на футбольному полі. На бігових доріжках покладений чорновий шар асфальту, поверх якого буде сучасне спортивне поліуретанове покриття.

Демонтовані залишки конструкцій старих аварійних трибун, і виконана основа для облаштування нових обладнаних навісом трибун на 480 місць - більшої місткості та обладнаних навісом. Закладено фундамент і розпочато монтаж металевих конструкцій павільйону, в якому передбачені роздягальні для спортсменів з душовими і санвузлами, санвузли для глядачів, медпункт, тренерські, приміщення для зберігання спортивного інвентарю та пункт охорони з відеоспостереженням.

 -Очікується, що після реконструкції стадіон "Русанівець" стане не просто "об'єктом районного значення" і не просто стадіоном для фізкультурних вправ мешканців (хоча це, безумовно, теж буде, адже стадіон будується для всіх киян!), -  написав В'ячеслав Непоп у Фейсбук. - "Русанівець" стане сучасною тренувальною базою для легкоатлетів та всіх прихильників здорового способу життя - на рівні олімпійських спортивних об'єктів! Плануємо, що стадіон буде відкритий навесні наступного року. Але термін завершення реконструкції залежить від фінансування. Зараз профінансовано близько 14% проекту. За наявності коштів у повному обсязі роботи можливо закінчити до кінця поточного року.