Київський навігатор на 20 липня: кіно, виставки та бугі-вугі

Київський навігатор на 20 липня: кіно, виставки та бугі-вугі

Кіно під відкритим небом

Цієї п’ятниці першою кінострічкою під відкритим небом буде комедія «Мій хлопець –псих», режисера Девіда О. Рассела. Беріть друзів, ковдра і гарний настрій! Буде гарний фільм, хороша музика та душевна атмосфера. Зустріч біля центрального входу у парк, біля фонтану.

Де: Солом’янський ландшафтний парк

Коли: о 21:00

Вхід вільний

Ольга Кондрацька з унікальною виставкою «Ріка життя»

Автор представить свою унікальну авторську техніку та понад 30 картин, присвячену місту Києву. Ви побачите емоційні «портрети» стихій, явищ, пір року з їх неповторною колористикою. Витвори мистецтва Ольги Кондрацької «заряджатимуть» вас протягом доби, нівелюючи стреси та даруючи відчуття душевної гармонії.

Де: вулиця Богдана Хмельницького, 7; Музейно-виставковий центр «Музей історії міста Києва»

Коли: 11:00 – 19:00

Вартість: 30 – 45 грн.

ЮБК Summer Weekend

На вас чекають тільки гарний настрій, позитивні емоції і кращі треки. Це атмосферне місце, відмінний звук, смачна їжа, бар і гарна компанія. Вечірка починається ввечері і продовжується аж до самого ранку. Єдина вимога – 21+.

Де: Труханів острів

Коли: початок о 22:00

Вартість: 100 грн.

Boogie-Woogie open-air

Boogie-woogie open-air вже сьогодні. Щоп'ятниці біля «Мушлі» збираються усі бажаючі і танцюють до поки колонка з музикою не сяде. Рок-н-рол, джаз, джамп-блюз та інше…

Де: Маріїнський парк; біля «Мушлі»

Коли: о 19:00

Вхід вільний

Акустично-літературний вечір «Для тих, хто не боїться любити»

Байдуже якою мовою кохати, або любити. Головне щоб почуття були від серця. Тема кохання завжди є і буде актуальною. Усіх бажаючих збирають біля кав’ярні «Імбірний Кіт», далі надворі пройде атмосферний акустичний вечір. Також буде діяти «вільний мікрофон», де ви зможете почитати улюблені вірші, прозу та послухати інших. Також, є можливість зробити яскраві кадри в облаштованих фотозонах або обмінятися з кимось книжкою (кошик для кроссингу вам в поміч).

Де: вулиця Пушкінська, 24б; Кафе «Імбірний Кіт»

Коли: початок о 18:30 - 19:00

Вартість: 50 грн (за реєстрацією), в день заходу - 80 грн, вхід з книжкою для кроссингу - 50.

Картини з духом свободи від китайських художників

Сьогодні відкривається виставка "Політ ідеї, плин форми", яка представить в Україні твори художників Китайської державної академії живопису. Тут будуть представлені 113 робіт 64 китайських сучасних художників. Вони виконані в стилі «вільного малюнка», який відноситься до традиційного китайського мистецтва, але передає внутрішні відчуття художника. На цей раз митці намагалися відобразити ідею духу сучасної свободи через зображення людей, пейзажів, а також квітів та птахів.

Де: вулиця Артема, 1; Центральний будинок художника

Коли: 17:00 - 20:00

Вартість квитка уточнюйте за номером (044) 272-05-35

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!