Андрій Андрєєв: Табачні монополісти вбивають ринок друкованої преси у Києві

Андрій Андрєєв: Табачні монополісти вбивають ринок друкованої преси у Києві

Депутат Київради, в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв пояснив, що відбувається у столиці з кіосками «Союздруку».

-Останні дні на кількох інтернет ресурсах з’явилися повідомлення, що міська влада хоче прибрати з території міста Києва МАФи з продажу преси. Однак, це відверта брехня! , - пише Андрій Андрєєв на сторінці Фейсбук. - Керівництво «Союздрук» передало в оренду свої торгові точки монополісту з продажу ТЮТЮНУ.

Київська влада вже висловила свою принципову позицію: ні в якому разі не зменшувати кількість кіосків з продажу преси в м. Києві, закріпивши сталу кількість таких МАФів у комплексній схемі. Також міська влада, розуміючи важливість розвитку незалежної преси, стимулює продаж друкованих ЗМІ у ТС шляхом зменшеного коефіцієнта (0,5) на сплату пайової участі в бюджет міста. У середньому це приблизно всього 1000 грн. У свою чергу коефіцієнт для реалізації тютюнових виробів 2,2, а отже таким чином бюджет міста Києва щодня недоотримує величезні кошти!

За два роки такої діяльності місто недоотримало близько 20! млн гривень! Це не припустимо! Тому міська влада і надалі буде вимагати від усіх підприємців працювати по Закону! І нас не злякають ані проплачені блогери, ані проплачені сайти чи проплачені мітинги! Закон один для всіх.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.