Навігатор на 18 липня: музика, театр та виставки у Києві

Навігатор на 18 липня: музика, театр та виставки у Києві

Львівський фотоконтекст. 1990-ті

PinchukArtCentre запрошує на лекцію Валерія Мілосердова «Львівський фотоконтекст. 1990-ті». Фотограф Валерій Мілосердов розповість про власний мистецький досвід у 1990-их, «часи, коли почали говорити на заборонені теми». Усі присутні матимуть змогу побачити його авторську фотозйомку Львова та Дрогобича, зроблену у вересні 1990 року: мітинги та В’ячеслава Чорновола на засіданні обласної ради, пам’ятник Леніну на складі й демонтаж постамента цього пам’ятника, збудованого з могильних плит єврейського цвинтаря, а також розкопки поховань жертв НКВС у саду Дрогобицького педагогічного інституту.

Де: вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2; PinchukArtCentre

Коли: 19:00 - 21:30

Вхід вільний після реєстрації 

Пошук Джерел. Виставка живопису Наталки Чернової

Наталка Чернова народилася в 1947 році в місті Харкові в сім’ї знаних українських художників Леоніда Чернова та Олени Яковенко у відомому «Будинку слова». Змалку навчалася живопису у своїх батьків, вчилася бачити світ «очима творця». Батьки стали на все життя її духовними пастирями. Своєрідна стилістика письма, підсилена енергією кольору, особливою гармонією фарб, виділяє її творчість на тлі сучасного мистецтва, і тим самим Наталка Чернова є гідним продовжувачем родинної традиції колористичного живопису.

Де: вул.Лаврська, 9; Музей книги і друкарства України

Коли: відкриття о 16:00; далі з 19 липня по 5 серпня з 10:00 до 17:00

Вартість квитка: від 10 до 35 грн.

Проект «Діти доктора Франкенштейна»

Одним із перших колажистів-експериментаторів був доктор Франкенштейн, який успішно втілив надскладну операцію зі з’єднання нез’єднуваного  і оживлення мертвого образу – завдяки створенню конотативних зв’язків, експлуатації ілюзій зрощення і мутацій. Доктор Франкенштейн добре усвідомлював, що він сам є колажем, смертним колажем, як і кожен із нас. Тому й сподівався створити колаж, що оживе. Ми, діти Франкенштейна, продовжуємо його справу і подорожуємо по звивистим швам, стикам, накладкам у пошуках місця, яке прийме цілющу іскру.

Де: вул. Хорива 49Б; арт-центр «Я Галерея»

Коли: відкриття о 19:00; далі 19 липня - 6 серпня з 10:00 по 19:00

Вхід вільний            

Концерт «Коко Меланж»

Цього разу буде поєднано фортепіано та народну пісню. Джазова поліритмія, вміло захована за вдавану простоту народної мелодії, несподіваний погляд на знайомі жанри, проникливість і драйв, потужність і беззахисна ніжність водночас – всі ці речи сплітаються у музиці новоявленого дуету у нерозривну цілість, яка зачаровує з перших нот. Все це зовсім не схоже на традиційні обробки народних пісень, які ми знаємо з часів Лисенка та Леонтовича.

Де: провул. Михайлівський 9Б, домофон 64; «Creative Women Space»

Коли: о 19:00

Вартість: 250 грн.

Максим Мазур. A priori

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»  презентує виставку живопису Максима Мазура A PRIORI.В експозиції представлені роботи, створені художником упродовж 2017–2018 рр.

Де: вулиця Десятинна, 13; Триптих АРТ

Коли: відкриття о 18:00; 18 – 31 липня

Вхід вільний

Проект молодих художниць «Гра почалась»

«Карась Галерея» представляє новий проект молодих художниць Крістіни Ярош та Анни Ходькової «Гра почалась». Авторки відомі своїми цікавими та віртуозно виконаними офортами, які неодноразово брали участь як в персональних проектах та великих фестивалях, так і в великих групових виставках. Наразі темою їх творів стали дитячі ритуали урбаністичних ігор.

Де: Андріївський узвіз 22-а; «Карась Галерея»

Коли: відкриття о 19:00; далі 18 липня – 17 серпня з 11:00 по 19:00

Вхід вільний

Психоз о 4:48

Проект-переможець конкурсу Taking The Stage від British Council Ukraine. У виставі-кабаре «Психоз о 4.48» дивовижним чином поєднується патологічна жага до життя і нескінченне, циклічне планування смерті. «Психоз» – це психогенне шоу, біполярний балет і просто дівич-вечір, на якому жінки намагаються зрозуміти себе й досягти абсолютного прозріння. Тут зустрічаються хворі й лікарі, яких також потрібно лікувати, і влаштовують запальні танці на смертному одрі.

Де: вулиця Велика Житомирська, 40; театр «Актор»

Коли: о 19:00

Вартість: 80 – 160 грн.

Нагадаємо, у столиці відкрилась безкоштовна виставка фіалок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.