У парку «Муромець» затівають брудну пригоду: що відбувається

У парку «Муромець» затівають брудну пригоду: що відбувається

На киян чекає відкриття пам’ятника у парку «Муромець» та «Legion Run»

Деснянська райдержадміністрація попередила, щоб кияни не поспішали від’їжджати на моря. У Деснянському районі для вас знайдеться цікаве і змістовне дозвілля.

Відтак, 28 липня 2018 року, у районі заплановані одразу дві найцікавіші події літа – відкриття пам’ятника у парку «Муромець» та наймасовіший забіг з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run».

Колишній парк «Дружби народів» змінив не тільки назву на парк «Муромець», а й змінює концепцію. Парк матиме історичну тематику і, разом з тим, буде сучасним.

Назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у XII-XIII століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.

Однією з родзинок парку «Муромець» стане скульптура легендарному богатирю часів Київської Русі Іллі Муромцеві на центральній алеї парку. Прообразом для скульптури стала найсильніша людина світу ‒ Василь Вірастюк. Висота скульптурної композиції буде приблизно 15 метрів – зазначає Володимир Журавель. За його словами, сама фігура богатиря буде заввишки 4 метри та відлита з бронзи.

У парку буде 4 зони – сквер Іллі Муромця, алея Спогадів, площа з Каменем (тим самим, з казки про трьох богатирів), ансамбль Хранителів України-Русі з «Казковим болотом» і бронзовою картою Києва XI-XIII сторіч.

Формат оновленного парку передбачає відкритість, інноваційність та врахування інтересів різних груп відвідувачів. Формат відпочинку – спокійний розважальний та освітній.

Парк «Муромець» обладнають сучасними системами інформації та навігації. Крім того, парк буде оснащений пандусами та тактильними табличками, вимощений тактильною плиткою, щоб люди з обмеженими можливостями почувалися комфортно. Через парк проходитиме веломаршрут та роллє-трек.

Також поціновувачі активного відпочинку випробовуватимуть власні сили під час найбільший забіг з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run». Це набагато більше ніж просто забіг, це – життєвий досвід.

Під час проведення заходу на території спортивно-розважального комплексу «X-Park» у парку «Муромець» організатори обіцяють захоплюючу, брудну, веселу пригоду, яка дасть вам та вашим друзям заряд адреналіну на дні, тижні, і, навіть, – роки. Цю цікаву і незабутню спортивну подію вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу.

У цей день кожні 15 хвилин відправлятиметься Легіон (хвиля) у складі 175-ти осіб, причому, перший з них відправляється о 10:00, надалі: о 10:20, 10:40, 11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00.

Учасники екстремальних змагань будуть бігати, стрибати, повзати, прискорюватися, допомагати та підтримувати інших легіонерів. Відчайдухи будуть гратися в болоті як діти, можливо, навіть, отримуватимуть подряпини, але до фінішу всі учасники дійдуть зовсім іншими – зміненими.

Завітайте у парк «Муромець» 28 липня та станьте частиною історії!

Читайте також у "Вечірці" "Пам'ятник Іллі Муромцю створять на 3D принтері"