Мер столиці не дозволив передати стадіон під забудову

Мер столиці не дозволив передати стадіон під забудову

Мер Києва, Віталій Кличко не дозволив судді Окружного адміністративного суду Ігорю Погрібніченко передати київський стадіон "Старт" під забудову.

За словами В.Кличка, суддя Погрібніченко Напередодні прийняв рішення про передачу території стадіону "Старт" під забудову фірмі ТОВ "Голден Хаус".

- Якщо Погрібніченко буде приймати подібні рішення, то суддею він не буде тому, що не працює на інтереси суспільства, - заявив В.Кличко.

На честь святкування Дня фізкультури і спорту мер пообіцяв, що стадіон "Старт" нікому не віддадуть під забудову. Комплекс буде функціонувати і далі.

Крім того, на найближчий час заплановано відкриття першого велотреку і велодоріжки, протяжністю  більше 20 км. Вона буде пролягати  від житлового масиву Троєщина до центру Києва.

Нагадаємо, що у 2010 році рішенням Київського окружного адміністративного суду земельну ділянку площею 4,83 га було переданоТОВ "Голден Хаус" для "комплексної реконструкції спортивного комплексу стадіону" Старт ". Передбачалося зведення житлово-офісного комплексу, а також приміщень торгово-розважального призначення та паркінгу.

У березні цього року рішенням Київської ради було розірвано договір оренди з ТОВ "Голден Хаус".