Що у Києві роблять із звичайною дитячою лікарнею

Що у Києві роблять із звичайною дитячою лікарнею

Ремонтні роботи у Київській міській дитячій клінічній лікарні № 2 завершать до кінця 2018 року. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час робочого візиту до медичного закладу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

-Минулого року у цій лікарні відкрили приймальне відділення на першому поверсі. Ми прийняли рішення не зупинятись на досягнутому, тож із міського бюджету виділено додаткові кошти для продовження ремонтних робіт, – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що київські міські дитячі клінічні лікарні № 1 та № 2 визначені як першочергові медичні заклади для дітей, у яких заплановано здійснити ремонт із термосанацією фасаду.

-Наразі на об’єкті завершуються роботи утеплення фасаду, вже відремонтовано дах, замінено вікна, проведена гідроізоляція самої будівлі по периметру, і починається благоустрій території. Крім того, завершуються роботи з улаштування комунікацій у підвалі та мереж вентиляції та кондиціонування, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, також відремонтують друге крило першого поверху, у якому розмістять сучасну лабораторію медичного закладу.

-У лабораторію вже частково придбано нове обладнання, решту заплановано придбати до завершення ремонтних робіт. Роботи мають завершити буквально за півроку, адже будівельники запевняють, що роботи йдуть із випередженням графіку. Тож я впевнений, що лікарня отримає принципово нове життя. Бо після запуску лікарні – а це майже 40 років тому – жодного разу не проводились ремонти, – зауважив Микола Поворозник.