Недороге мистецтво: куди піти у Києві 17 липня

Недороге мистецтво: куди піти у Києві 17 липня

Кіно. Шукайте жінку

У просторі IZone відбудеться показ стрічки "Шукайте жінку". Паризькі студенти Арман, син іранських емігрантів, і Лейла, арабка з передмістя, пристрасно закохані одне в одного. Це стає проблемою, коли з Ємену повертається суворий старший брат Лейли Махмуд, який несподівано вдарився у релігію. Щоб покласти край «гріховному» способу життя Лейли, Махмуд не дає їй бачитися з хлопцем. Але Арман не впадає у відчай. Щоб зустрічатися з коханою, не привертаючи увагу брата, він приходить до них у будинок під виглядом смиренної Шахерезади, з ніг до голови загорнутої у чадру. Але ця загадкова скромниця не може не сподобатися Махмуду...

Фільм демонструється українською мовою

Вхід вільний

Коли: 20:00
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова 8

Фотовиставка "Між небом та землею"

Всіх запрошують на виставку інтер'єрної фотографії Валерія Бекешко. "Між небом та землею" - це авторський погляд на різноманітність та мальовничисть такого популярного напрямку як пейзаж.

Бекешко Валерій Вікторович. 1967 року народження. Живе у Києві. Фотографія – захоплення з дитинства. Але з розумінням себе як фотомитця працює останні 10-12 років. Улюбленними є напрямки пейзажу та стріт-фото.

Вхід вільний

Коли: 12:00 - 21:00
Де: АРТ-простір Студії Лавра, Мала Опера, Дегтярівська, 5

Літня школа. Курс із живопису для дітей

PinchukArtCentre оголошує набір учасників «Літньої школи», яка пройде з 17 по 20 липня. Програма курсу розроблена для дітей та підлітків 10-16 років, які цікавляться живописом й хочуть дізнатися секрети взаємодії кольорів та перевірити їх практично. Впродовж чотирьох занять викладачка курсу Люся Іванова познайомить учнів з основами кольорових властивостей та кількома живописними техніками, а також допоможе їм створити власні картини.

17 липня у програмі – «Здобуття Кольору». Учасники заняття здобудуть базові теоретичні знання з кольорознавства та випробують їх на практиці.

Курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безкоштовна за реєстрацією.

Коли: 12:30
Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2

Таємниці реставраційної справи

Національний науково-дослідний реставраційний центр України проводить кураторські екскурсії на висавці "Погляд крізь віки. Дослідження та реставрація" до 80-річчя створення закладу.

17 липня проводиться лекція "Реставрація творів олійного та темперного живопису". Лектор - заступник генерального директора з науково-реставраційної роботи ННДРЦУ.

Екскурсія безкоштовна за вхідним музейним квитком

Коли: 17:00
Де: Музей історії міста Києва, 3-й поверх, вул. Богдана Хмельницького, 7

Короткометражки про подорожі

"Короткометражки про подорожі" - це пригодницькі історії, художні та документальні стрічки. Це фільми про красу світу та різні найяскравіші його куточки.   

Серед них такі фільми, як "Замерзлий шлях"(25 хв.), "Голодний в Ханої"(1:56 хв.), "Найбільша печера в світі"(5:34 хв.), "Індія. Дорожня історія" (5:47 хв.), "Арктичне сяйво" (10 хв.) та інші.

Дубляж: мови оригіналів із українськими субтитрами

Коли: 11:10, 15:55, 18:35, 21:30
Де: кінотеатр "Жовтень", вул. Константинівська, 26
Ціна: 50-90 грн