Бухгалтери святкують свій день: 5 цікавих фактів

Бухгалтери святкують свій день: 5 цікавих фактів

16 липня професійне свято відзначають українські бухгалтери. Незамінні люди у будь-якій компанії, адже саме вони опікуються фінансами організацій.

Фіксувати фінансові операції, складати періодичну звітність, проводити аудиторську перевірку – лише бухгалтерів не лякають ці фрази.

5 цікавих фактів про професію бухгалтера

  • Бухгалтерія з’явилась близько 6 000 років тому.
  • Батьківщиною бухгалтерського обліку вважається Єгипет. Саме там були перші спроби проведення фінансових операцій, які полягали у веденні підрахунків на каміннях і папірусі.
  • Багато всесвітньовідомих зірок починали з бухгалтерії. Мік Джаггер з «Rolling Stones», Роберт Плант з «Led Zeppelin» і співачка Джанет Джексон – всі вони вивчали бухгалтерський облік, хоча Плант відмовився від ідеї стати бухгалтером вже через два тижні, а Джаггер не протягнув у коледжі й року.
  • За статистикою, у цій професії працює 90% жінок.
  • Виявляється, ця професія належить до найбільш ризикованих у світі. Робота тільки з першого погляду здається одноманітною й тихою. Саме на бухгалтерів найчастіше нападають, грабують, а правоохоронні органи звинувачують їх у розкраданні, підробці документів або іншій незаконній діяльності.

Нагадаємо, фотосесії киянок на Подолі 100 років тому і зараз.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.