Столична вистава відзначила 30-річний ювілей

Столична вистава відзначила 30-річний ювілей

Нещодавно 30-річний ювілей відсвяткував Театр «Колесо», а буквально через місяць – святкує вистава «Любити, палати та бути таким, як раніше...»

Деякі вистави не живуть на сцені більше, ніж один театральний сезон. Коли ж спектакль грають понад десять років, то цим пишається весь колектив театру. А в репертуарі Київського академічного театру «Колесо» цілу низку вистав можна вважати довгожителями. Уже майже три десятиліття щомісяця глядач має можливість подивитися «Ліка» Армена Зурабова, «Триптих для двох» Семена Злотнікова, «Любити, палати та бути таким, як раніше» П’єра-Жана Беранже, «Випадок у готелі Дю Комерс» Франсіса Вебера, «Шантрапа» Панаса Саксаганського.

Виставу "Любити, палати та бути таким, як раніше..." в Київському академічному театрі "Колесо" 30 років тому поставив Валерій Непомілов. Проте й сьогодні вона вражає своєю гостротою та актуальністю.  В основі вистави - поезія французького поета-бунтаря 18-гог століття П'єра Жана Беранже, який відомий своїм гострим гумором та вмінням балансувати між народною прямотою та відвертою сатирою. Шкода, що час летить, а революційна поезія Беранже так і залишається актуальною своїми настроями, бо не змінилися люди, які так і не змогли позбавитися маріонеткової залежності.

Варто зазначити, що виставу показують в нестандартному для театрального мистецтва просторі - у кафе театру. Ця постановка була першою в репертуарі, яку здійснили саме в такий спосіб. А підгледіли його в паризьких кафе-шантанах. Сама атмосфера об'єднує акторів та глядачів в єдиному атмосферному колі. А романтичного настрою додають свічки, келих вина та пісні під гітару (також на вірші Беранже).

Щоразу після вистави глядачі мають змогу поспілкуватись з акторами. І ювілейна вистава не стала винятком - під час своєрідної творчої зустрічі Валентина Бойко, Денис Драчевський, Вадим Лялько, Андрій Мороз та режисер Валерій Непомілов читали свою улюблену поезію, приймали вітання та відповідали на питання глядачів. До того ж, ювілей вистави співпав ще з однією знаменною подією - День народження у геніального режисера Валерія Непомілова.

- Ми вчимося щодня у цієї людини сили волі, любові до життя та вмінню знаходии позитивні моменти в усьому! Вітаємо! Многая літа!, - сказала художній керівник Театру на Подолі, народна артистка України Ірина Кліщевська

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.