Навігатор на 16 липня: куди піти у Києві

Навігатор на 16 липня: куди піти у Києві

Презентація "Біографії" Ван Гога

Книгарня «Є» на Хрещатику та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують на презентацію нової книжки в серії «Біографії». Для українських читачів, які люблять творчість Ван Гога, важливо ознайомитися з його життям в оригінальній і правдивій інтерпретації Фредеріка Пажака.

У життєписі Вінсента Ван Гога автор переповідає самотній шлях видатного художника – з рідної Голландії до французького містечка Овер-сюр-Уаз. Ця писана і мальована біографія наголошує на маловідомих та хибно витлумачених епізодах з життя Ван Гога. Розмову про книжку та жанр біографії ведуть перекладач Іван Тюссо Рябчій та видавець Микола Кравченко.

Вхід вільний.

Коли: 18:30
Де: книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Фільм у темряві "Аватар"

"Аватар" побив рекорд "Титаніка" і, зібравши 1 858 млн $, став найкасовішим фільмом за всю історію світового кіно. А деякі критики вважають, що значення цього фільму Джеймса Кемерона для кіноіндустрії співвимірна навіть з появою кольорового кіно.

Цього вечора відвідувачі не побачать круті спецефекти "Аватару", але, можливо, це час звернути увагу на його саундтреки? Або дізнатись, що саме ховається за надзвичайною візуальною картиною фільму? Та врешті-решт як це: сприймати фентазі лише на слух?

Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням.

Коли: 19:00
Де: музей "Третя після опівночі" (вул. О. Гончара, 45-В)

Фотовиставка "Мій герой"

У Київраді відкриють інклюзивну фотовиставку-презентацію "Мій герой", яка є початком великого проекту - "Єдиний соціальний портал UniСountry". Його мета – допомогти батькам з інклюзивними дітьми знайти місця, де можна навчатися та розвиватися, грати та розважатися. У рамках проекту на єдиній платформі, завдяки легкому пошуку, кожна мама зможе отримати психологічну допомогу.

Виставка триватиме до 24 липня.
Вхід вільний.

Коли: 16:00.
Де: вул. Хрещатик 36 (хол перед колонною залою КМДА)

Тренінг "Як правильно розповідати про історію"

У Національному музеї історії України пройде спеціальний тренінг – як правильно розповідати про історію широкій аудиторії. Запрошуємо всіх охочих, у першу чергу, істориків, музейників і тих, хто популяризують історичні знання.

Олександр Зінченко – історик і журналіст, один із засновників провідного українського науково-популярного ресурсу «Історична правда», зараз є автором і ведучим телевізійної програми «Розсекречена Історія» на каналі «UA:Перший».

Коли: 16:00
Де: Національний музей історії України: вул. Володимирська, 2.
Вхід: за квитком до музею.
Попередньо необхідно зареєструватися за посиланням.

Джем-сейшн в парку

Музика створена, щоби отримувати від неї задоволення, а коли ще це робити, як не в чудову літню погоду! Тому всіх запрошують послухати живу музику, пограти самим і потанцювати у літньому затінку парку Шевченка. Беріть свої скрипки, баси (віолончелі), цимбали, бубни, друзів, хороший настрій, і за бажання - фрукти й напої.

Щоби музикування було приємне для всіх, і всі інструменти було добре чути, діятимуть три прості правила: одночасно грає не більше 5 музик; один склад - один ударний інструмент; із сопілками гратимуть Гуцульську музику.

Коли: 19:00
Де: Парк імені Тараса Шевченка

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.