Київ отримав рекордну суму: що відремонтують на отримані мільйони

Київ отримав рекордну суму: що відремонтують на отримані мільйони

Цього року уряд виділив понад 6 мільярдів гривень на реалізацію у регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, сотні мільйонів з яких отримають й столичні школи та парки.

Так, наприклад, на будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської у цій програмі передбачено 70 мільйонів грн..

Окрім того, виділено 16,1 млн грн на реконструкцію споруд Бортницької станції аерації. Та 53,2 млн грн – на реконструкцію дюкерних переходів через р. Дніпро. 

- Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці конкретного міста, села, ОТГ – дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, - пояснили в прес-службі КМДА.

Зокрема, із Державного фонду регіонального розвитку кошти виділені:

  • на будівництво школи з басейном на житловому масиві Осокорки, 10 мікрорайон, ділянки 65, 66 у Дарницькому районі – 22,7 млн грн;
  • на реконструкцію школи № 42 на вул. Хорольській, 19 у Дніпровському районі – 40 млн грн;
  • на реконструкцію школи № 22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом’янському районі – 20,2 млн грн;
  • на термомодернізацію загальноосвітнього навчального закладу № 200 на вул. Семашка, 9 – 13,5 млн грн;
  • на термомодернізацію школи № 166 на вул. Єреванській, 20, у Солом’янському районі – 15,2 млн грн;
  • на термомодернізацію школи-дитячого садка «Ластівка» на просп. Оболонському, 32-А – 14 млн грн;
  • на реконструкцію стадіону та спортивних споруд спеціалізованої школи № 181 імені Івана Кудрі на вул. Івана Кудрі, 22, Печерського району – 11,4 млн грн;
  • на реставрацію об’єкту на вул. Воровського, 2 із пристосуванням під розміщення Державного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Київська дитяча школа мистецтв № 2 імені М. І. Вериківського» із прибудовою до нього концертної зали – 33,6 млн грн;
  • на реконструкцію стадіону на вул. Драйзера, 2-Б, у Деснянському районі – 6,3 млн грн;
  • на реконструкцію легкоатлетичного манежу школи вищої спортивної майстерності на просп. Павла Тичини, 18, у Дніпровському районі – 15,5 млн грн.

Також 1,7 млн грн субвенцій із держбюджету передбачено на облаштування бігової доріжки у парку «Наталка» на Оболоні. Також виділено 1,4 млн грн на ремонт у приміщеннях Київської міської клінічної лікарні № 1.

Які ще проекти отримали фінансування читайте тут.

Нагадаємо, 13 липняв Києві відкрили другу чергу парку «Наталка».

Фото: zdoroviymir.com

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.