Віталій Кличко: Незабаром ми відкриємо ще й третю чергу парку Наталка

Віталій Кличко: Незабаром ми відкриємо ще й третю чергу парку Наталка

В рамках другої черги в парку «Наталка» зробили капремонт на загальній площі майже 7 га. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час відкриття другої черги парку «Наталка». Про це повідомляє прес-служба мера.

ут здійснили роботи з благоустрою та облаштування доріжок, нового освітлення, зрошувальної системи. Укріпили і прибережну зону. Берег зміцнено конструкціями з натурального каменю. Встановлено декоративну оглядову альтанку, з якої відкривається вид на Дніпро, - повідомив мер. -У парку «Наталка» також облаштовані пандуси, аби людям з інвалідністю було комфортно відпочивати. 

Також облаштовані 2 сучасних багатофункціональних поля для гри в футбол, баскетбол, волейбол, встановлений майданчик «ворк-аут» з 32 елементами.

-Кияни з усього міста приїжджають сюди щодня. А у вихідні тут дуже багато людей. Наше завдання - щоб кияни відпочивали не тільки в цьому парку, а облаштувати такого стандарту парки в кожному районі нашого міста. І ми це робимо! Ми відкриваємо нові парки, сквери, зони відпочинку, - наголосив Кличко та додав, що сьогодні міська влада працює над оновленням і третьої черги парку.

Також активні ремонтні роботи тривають в парку “Партизанської слави” (Дарницький район), Сирецькому (Шевченківський район), парку “Совки” (Солом’янський район), парку “Перемога” (Дніпровський район), парку вздовж проспекту Шухевича (Деснянський район). Вже наступного тижня будуть проведені торги для початку робіт в Куренівському парку (Подільський район). 

Нагадаємо, цього року до Дня міста після капремонту відкрили оновлений парк “Володимирська гірка”. Тільки за останній місяць - парк «Відрадний» в Солом’янському районі, першу чергу парку «Перемога» в Дніпровському районі. На початку липня – сквер на Подолі біля кінотеатру “Жовтень”.