Дике поле: з’явився трейлер першого фільму за романом Жадана

Дике поле: з’явився трейлер першого фільму за романом Жадана

Сьогодні кіномани та прихильники творчості Сергія Жадана змогли побачити, яким буде перший фільм, знятий за мотивами роману десятиліття "Ворошиловград" – "Дике поле".

Над сценарієм до знакової для автора роботи працювали: Наталка Ворожбит, Сергій Жадан, Ярослав Лодигін. Режисував Дике поле Ярослав Лодигін.

Розігріваючи публіку в допрем’єрний період автори так описують хід подій у фільмі: Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Серед акторів, які втілили Ворошиловград на сцені – Олег Москаленко (Герман), Юрій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький (Травма), Ольга (Руслана Хазіпова).  Сам автор теж з’являється в епізодичній ролі (камео).

Фото: Дике поле

Дія роману розгортається у Старобільську (Луганщина, рідне місто Жадана).

Сам фільм з’явиться в прокаті з 8 листопада. Його збираються показати й у Старобільську.

Бюджет стрічки склав майже 31 мільйон гривень (1,1 млн. євро).

Нагадаємо, рідкісні 100-річні поштові листівки показують у столиці.