Сьогодні має бути включене питання про скасування нової вартості проїзду – Мірошниченко

Сьогодні має бути включене питання про скасування нової вартості проїзду – Мірошниченко

Із 14 липня встановлюється новий тариф на проїзд у міському транспорті столиці. Через це під будівлею столичної мерії зібралася акція протесту.

На мітингу підкреслили, що рівень цін у комунальному транспорті росте непропорційно зростанню добробуту та зарплат. При цьому сервіс залишається на низькому рівні.

– Ми маємо практично кожного року приклади підняття тарифів, які не є прозорими, – зазначає депутат Київради Ігор Мірошниченко. – В багатьох містах світу громадський транспорт не є бізнесом. В першу чергу, це можливість кожному громадянину дістатись на роботу, заробити кошти та сплатити податки,комфортно проживати в місті. Ми добиваємося запровадження електронного квитка. Але наше поточне завдання – добитися того, щоб сьогодні, під час розгляду всіх питань порядку денного, було включене питання про скасування нових тарифів на громадський транспорт, які запроваджує Кличко.

Також перед активістами виступив депутат Андрій Іллєнко,який підкреслив, що метрополітен не хоче проводити аудит і прагне зберегти непрозорі схеми.

Паралельно з акцією проти підняття вартості проїзду у транспорті, на Хрещатику зібрався інший мітинг - працівників метрополітену. Їх позиція інакша. 

Фото та відео: Ярослава Золотько

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.