Київрада повертає захоплені приміщення дитсадків маленьким киянам

Київрада повертає захоплені приміщення дитсадків маленьким киянам

Усі комісії Київради, що мали на це повноваження, підтримали проект рішення столичної «Самопомочі» про відновлення діяльності комунальних дитячих садків, які нині використовуються не за призначенням. Про це повідомляє прес-служба Об’єднання «Самопоміч».

Останнє «зелен світло» відповідний документ отримав від комісії з питань освіти. Проект рішення авторства депутатів «Об’єднання «Самопоміч»  у Київраді Сергія Гусовського, Юрія Вахеля, Вадима Васильчука та колег з інших фракцій розглядали 11 липня.

Програма з ревіталізації комунальних дитячих садків, яку пропонують запровадити депутати, включає в себе наступні кроки:

  • Проведення повної інвентаризації приміщень, де раніше розміщувалися дитячі садки, проте які використовуються не за призначенням;
  • Не поновлення договору оренди з установами, які займають приміщення дитячих садків;
  • Надання пропозицій для цих установ щодо інших комунальних приміщень;
  • Поступове відновлення роботи дитячих садків в приміщеннях, які для цього призначені.

Водночас асоціація приватних закладів освіти міста Києва запропонувала до проекту правку: якщо будівлю колишнього дитсадка перетворили на школу (приватну чи комунальну), то в список приміщень для ревіталізації вона не потрапить. Цю ідею підтримали члени комісії.

Додамо, потребу у відновленні дитсадків депутати вбачають у надмірній переповненості нинідіючих дошкільних закладів. В середньому, в київських дитсадках на 100 місцях виховується 122 дитини. Водночас,  у 40 приміщеннях колишніх садків розташовуються різноманітні державні установи. Планується, що завдяки цьому рішенню вдасться відновити біля 40-ка дитсадочків.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!