На Грушевського звозять ще один мітинг

На Грушевського звозять ще один мітинг

Центр Києва залишається заблокованим мітингарями і ситуація найближчим часом навряд чи зміниться.

Сьогодні на вулиці Грушевського також проведуть свою акцію хіміки з "Дніпроазоту" (Кам’янське, Дніпропетровська область).

Редакція слідкує за ситуацією в центрі Києва. Наразі в Facebook очевидці публікують ходу хіміків. Вони планують пікетувати Кабінет Міністрів. Наразі їх вимоги ще не озвучені, велика колона людей прямує до центру міста від метро Олімпійська. Як видно на фотографіях та відео, працівників "Дніпроазоту" організовано привезли на автобусах до Києва. Видно щонайменше 19 автобусів. 

За даними ЗМІ, на цю акцію може вийти до 5 тисяч осіб. Представники Соцпартії (СПУ) активно транслюють та виступають на мітингах "Дніпроазоту".

Відзначимо, підприємство "Дніпроазот" ще в середині червня зупинило свою роботу через вартість газу. Компанія входить до групи впливу бізнесмена Ігоря Коломойського.  "Дніпроазот" забезпечує українські міста хлором для очищення води. Левова частина водоочисних підприємств Києва та України дезінфікують воду саме хлором. 

Наразі хіміки вже під будівлею Кабміну.

Водночас по вулиці Грушевського у центрі Києва триває ще один мітинг – власників авто на єврономерах. На цій акції за попередніми даними зібралося 10 тисяч учасників. Зранку в столиці спостерігалися затори в більшості районів міста.

Фото: Alina Terner via Facebook

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.