Як у Києві стовпи від реклами захистили і що з того вийшло

Як у Києві стовпи від реклами захистили і що з того вийшло

У столиці комунальники не знають, як захистити місто від бруду, що створює навала приватних оголошень на будь яких опорах: стовпах, ліхтарях, зупинкових комплексах. Найчастіше використовується один спосіб, коли бригада чистильників зриває й змиває листівки.

На вічно брудній Лук’янівці вигадали «оригінальний» спосіб захисту стовпів на зупинці тролейбусів: їх обмотали сіткою-рабіцею в зоні доступності людських рук. Але не тут то було. Спритні кияни почали ліпити на рабицю оголошення за допомогою скотчу, обмотувати стовпи, клеїти об’яви майже біля тротуаруй на сусідніх стовпчиках. А також використовувати сітку як … урну, засовуючи під неї пластикові стакани й палички з під кави, брудний папір, інший мотлох. Тепер вся ця «краса» ще більше «прикрасила» зупинку на Лук’янівці (дивіться фото). 

Зовсім не відстає від Лук’янівки центр міста. На вулиці Володимирській, біля Національної опери така ж картина. Заліплені порваними об’явами, що пропонують роги оленів й дзюдо, стовпи. Перемотані скетчем. Ось які деталі тепер формують остаточний образ нашого прекрасного міста.

Нагадаємо, що Верховна Рада днями прийняла закон про заборону реклами й оголошень на будь яких опорах. Читайте про це у "Вечірці".

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.