Кияни можуть безкоштовно обстежитись у лікаря поруч із домом

Кияни можуть безкоштовно обстежитись у лікаря поруч із домом

За перший тиждень роботи проекту «Лікар у Вашому домі» можливістю дізнатися про основні показники власного здоров’я скористалися понад 3 500 киян. Про це повідомив перший заступник київського міського голови Микола Поворозник. Про це інформує сайт КМДА.

– Показово, що ситуація у цілому в місті мало відрізняється від даних, які ми отримали під час упровадження пілоту проекту в Подільському районі. Прикро, але більшість із тих, хто звернувся за консультацією у намети «Лікар у Вашому домі», мають ті чи інші проблеми зі здоров’ям, – прокоментував він.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я з усіх обстежених у рамках проекту із 2 до 6 липня 2018 року, низка обстежених мають надмірну вагу, близько половини – підвищений тиск, інші – ризики, пов’язані з палінням чи надмірним вживанням алкоголю, приблизно у 10% обстежених високі показники цукру крові, а підвищений рівень холестерину – близько у 20% обстежених.

– Усім, у кого виявлено відхилення від норми, було рекомендовано відвідати лікаря, із яким підписано декларацію та разом визначитися щодо подальших обстежень чи профілактики, – розповів Микола Поворозник.

Крім того, він порадив мешканцям Києва, які ще не встигли обрати «свого» лікаря, зробити це якнайшвидше.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.